Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
106.Nurul Diana binti Anayan
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658504nuruldiana@pknp.gov.my

gambar_staff
107.Nurul Fatana binti Abdul Patah
(Bahagian Perindustrian)
09-5658562nurulfatana@pknp.gov.my

gambar_staff
108.Nurul Hidayah binti Sahak
(Bahagian Kewangan)
09-5658531nurul_hidayah@pknp.gov.my

gambar_staff
109.Qisti Hilmi bin Johari
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658457qisti@pknp.gov.my

gambar_staff
110.Rahmat bin Hussin
(Unit Perancangan Strategik)
09-5658520rahmat@pknp.gov.my

gambar_staff
111.Rahzuan bin Rahim
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658589rahzuan@pknp.gov.my

gambar_staff
112.Roha binti Muhamed
(Bahagian ICT)
09-5658555roha@pknp.gov.my

gambar_staff
113.Rohana binti Abdul Razak
(Pejabat Ketua Eksekutif)
 013-9861082rohana@pknp.gov.my

gambar_staff
114.Rohazida binti Harun
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658412rohazida@pknp.gov.my

gambar_staff
115.Roos Liza binti Mat Rameli
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658451roosliza@pknp.gov.my

gambar_staff
116.Ros Fatin Syafika binti Abu Bakar
(Bahagian Kewangan)
09-5658543fatin@pknp.gov.my

gambar_staff
117.Roslela binti Mohamad
(Bahagian ICT)
09-5658553roslela@pknp.gov.my

gambar_staff
118.Roslinaliza Osman
(Bahagian Kewangan)
09-5658538roslinaliza@pknp.gov.my

Bercuti
gambar_staff
119.Rosmina binti Latif
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658413rosmina@pknp.gov.my

gambar_staff
120.Saidatul Nor Akmar binti Hamdan
(Bahagian Teknik)
09-5658467saidatul@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 8 / 10     Total Records :  148

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510