Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
106.Mohd Raffi bin Embong
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658413raffi@pknp.gov.my

107.Mohd Rozaimie bin Mohamad @ Abdul Rahman
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658413rozaimie@pknp.gov.my

108.Mohd Zaid bin Harun
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658400zaid@pknp.gov.my

109.Muhammad Talha bin Mapul
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658412talha@pknp.gov.my

110.Nooremi binti Musa
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658403nooremi@pknp.gov.my

111.Nor Azlina binti Ismail
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658410norazlina@pknp.gov.my

112.Noraddlin binti Zainal Abidin
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658402noraddlin@pknp.gov.my

113.Nornazirah binti Abdullah
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658590nornazirah@pknp.gov.my

114.Norzaini binti Ahmad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658408norzaini@pknp.gov.my

115.Nur Haniza binti Abdul Hamid
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658407nurhaniza@pknp.gov.my

116.Rohazida binti Harun
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658412rohazida@pknp.gov.my

117.Rosli bin Abdullah
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658410rosli.a@pknp.gov.my

118.Rosmina binti Latif
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658404rosmina@pknp.gov.my

119.Shasiela binti Zulkifli
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658407shasiela@pknp.gov.my

120.Siti Anisah binti Othman
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658405sitianisah@pknp.gov.my

 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 8 / 10     Total Records :  144

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510