Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
106.Nur Haniza binti Abdul Hamid
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658407nurhaniza@pknp.gov.my

107.Nurul Aishah binti Shibroman Maisib
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
 -aishah@pknp.gov.my

108.Nurul Diana binti Anayan
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658421nuruldiana@pknp.gov.my

109.Nurul Fatana binti Abdul Patah
(Bahagian Perindustrian)
09-5658566nurulfatana@pknp.gov.my

110.Nurul Hidayah binti Sahak
(Bahagian Kewangan)
09-5658531nurul_hidayah@pknp.gov.my

111.Pauziyah binti Othman
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658431pauziyah@pknp.gov.my

112.Qisti Hilmi bin Johari
(Unit Audit Dalam)
09-5658442qisti@pknp.gov.my

113.Rahmat bin Hussin
(Rumpun Timur Sdn.Bhd.)
09-5658433rahmat@pknp.gov.my

114.Roha binti Muhamed
(Bahagian ICT)
09-5658555roha@pknp.gov.my

115.Rohana binti Abdul Razak
(Pejabat Ketua Eksekutif)
 013-9861082rohana@pknp.gov.my

116.Rohazida binti Harun
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658412rohazida@pknp.gov.my

117.Roos Liza binti Mat Rameli
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658451roosliza@pknp.gov.my

118.Ros Fatin Syafika binti Abu Bakar
(Bahagian Kewangan)
09-5658592fatin@pknp.gov.my

119.Roslela binti Mohamad
(Bahagian ICT)
09-5658553roslela@pknp.gov.my

120.Rosli bin Abdullah
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658410rosli.a@pknp.gov.my

 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 8 / 10     Total Records :  146

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510