Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
121.Saiful Azli bin Yahia
(Bahagian ICT)
09-5658551azli@pknp.gov.my

gambar_staff
122.Salina binti Ibrahim
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658456salina@pknp.gov.my

gambar_staff
123.Salwa binti Mohd Kasim
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658420salwa@pknp.gov.my

gambar_staff
124.Sazwani binti Mat Husin
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658402sazwani@pknp.gov.my

gambar_staff
125.Shahrir bin Mazlan
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658491shahrirmazlan@yahoo.com

gambar_staff
126.Shajatul Saira Aina bt Mohammed Samsudin
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658431shajatul@pknp.gov.my

gambar_staff
127.Sharifah Nur Yusra binti Tuan Rasli
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658513yusratuanrasli@pknp.gov.my

gambar_staff
128.Shasiela binti Zulkifli
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658407shasiela@pknp.gov.my

gambar_staff
129.Siti Farhanah binti Miswan
(Bahagian Kewangan)
09-5658537sitifarhanah@pknp.gov.my

Bercuti
gambar_staff
130.Siti Norasimah Binti Miswan
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658514sitinorasimahmiswan@yahoo.com.my

gambar_staff
131.Siti Nur Fatihah binti Zamuri
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658427fatihah@pknp.gov.my

Bercuti
gambar_staff
132.Siti Nuraishah binti Mohamed Asri
(Unit Audit Dalam)
09-5658441nuraishah@pknp.gov.my

gambar_staff
133.Siti Zahida binti Mohd Zawawi
(Bahagian Teknik)
09-5658461zahida@pknp.gov.my

gambar_staff
134.Suhaila binti Seliman
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658427suhaila@pknp.gov.my

gambar_staff
135.Suhaili binti Mohd Kenali
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658585suhaili@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 9 / 10     Total Records :  148

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510