Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
61.Mohd Rizal bin Redzuan
(Bahagian Perindustrian)
09-5658564mohdrizal@pknp.gov.my

gambar_staff
62.Mohd Rozaimie bin Mohamad @ Abdul Rahman
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658491rozaimie@pknp.gov.my

gambar_staff
63.Mohd Samsuri bin Mohd Raof
(Bahagian Kewangan)
09-5658542mohdsamsuri@pknp.gov.my

gambar_staff
64.Mohd Zaid bin Harun
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658505zaid@pknp.gov.my

gambar_staff
65.Mohd Zakaria bin Abdul Rahman
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658595zakaria@pknp.gov.my

gambar_staff
66.Mohd Zikri bin Ramli
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658491mohdzikri@pknp.gov.my

gambar_staff
67.Muhammad Faiz Bin Ab Aziz
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
 -muhammadfaizabaziz10@gmail.com

gambar_staff
68.Muhammad Fakhrul Razzi bin Mohd Zaili
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
 -fakhrul@pknp.gov.my

gambar_staff
69.Muhammad Farhan Bin Mohd Kamarulzaman
(Unit Perancangan Strategik)
 -farhan@pknp.gov.my

gambar_staff
70.Muhammad Hadri bin Arshad
(Bahagian Teknik)
09-5658468hadri@pknp.gov.my

gambar_staff
71.Muhammad Jabrul Akmal bin Mat Yahya
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658471jabrul@pknp.gov.my

gambar_staff
72.Muhammad Khusmawi bin Siyatno
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658491khusmawi@pknp.gov.my

gambar_staff
73.Muhammad Nasrullah bin Asnan
(Bahagian Kewangan)
09-5658535nasrullah@pknp.gov.my

gambar_staff
74.Muhammad Ridhwan bin Suhaimi
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658433ridhwan@pknp.gov.my

gambar_staff
75.Muhammad Sukri bin Abd Manaf
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658596muhammadsukri@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 5 / 10     Total Records :  148

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510