Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
76.Nik Mohd Khasyimi bin Nik Kamarulzaman
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658518khasyimi@pknp.gov.my

gambar_staff
77.Noor Zetie Hanis binti Ahmad
(Bahagian Perindustrian)
09-5658568noorzetie@pknp.gov.my

gambar_staff
78.Nooremi binti Musa
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658400nooremi@pknp.gov.my

gambar_staff
79.Nor Azilah binti Abdul Aziz
(Bahagian ICT)
09-5658550azilah.aziz@pknp.gov.my

gambar_staff
80.Nor Azlin binti Ahmad
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658511azlin@pknp.gov.my

gambar_staff
81.Nor Azlina binti Ismail
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658410norazlina@pknp.gov.my

gambar_staff
82.Nor Hidayah binti Abdul Bari
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658436nor_hidayah@pknp.gov.my

gambar_staff
83.Nor Juhaida binti Mohd Idris
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658597juhaida@pknp.gov.my

gambar_staff
84.Noraddlin binti Zainal Abidin
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658501noraddlin@pknp.gov.my

gambar_staff
85.Noraini binti Misran
(Pejabat Ketua Eksekutif)
 019-9505599norainimisran@pknp.gov.my

gambar_staff
86.Norashikin binti Abd Jalil
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658433norashikin@pknp.gov.my

gambar_staff
87.Norazlizai binti Aziz
(Bahagian Teknik)
09-5658462norazlizai@pknp.gov.my

gambar_staff
88.Nordayana binti Mohd Faisal
(Bahagian Perindustrian)
09-5658561nordayana@pknp.gov.my

gambar_staff
89.Norisah binti Hitam
(Bahagian ICT)
09-5658551norisah@pknp.gov.my

gambar_staff
90.Nornazirah binti Abdullah
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658404nornazirah@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 6 / 10     Total Records :  141

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510