Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
91.Roha binti Muhamed
(Bahagian ICT)
09-5658555roha@pknp.gov.my

92.Roslela binti Mohamad
(Bahagian ICT)
09-5658553roslela@pknp.gov.my

93.Saiful Azli bin Yahia
(Bahagian ICT)
09-5658551saifulazli@pknp.gov.my

94.Fatimatuzaharah binti Abdul Shukor
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658472fatimatuzaharah@pknp.gov.my

95.Mohd Rizal bin Redzuan
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658471mohdrizal@pknp.gov.my

96.Nasry bin Kassim
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658470nasry@pknp.gov.my

97.Nik Mohd Khasyimi bin Nik Kamarulzaman
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658473khasyimi@pknp.com

98.Anis Darwina binti Mohamad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658414anisdarwina@pknp.gov.my

99.Che Wan Norizan binti Che Wan Othman
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658514wannorizan@pknp.gov.my

100.Hafifazlin binti Mohd Kenali
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658409hafifazlin@pknp.gov.my

101.Hanizar binti Ahmad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658406hanizar@pknp.gov.my

102.Izzati binti Ibrahim
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658405izzati@pknp.gov.my

103.Jamsari bin Mohammad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658413jamsari@pknp.gov.my

104.Khairul Amir bin Abdul Mubin
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658413khairulamir@pknp.gov.my

105.Mohammad bin Yaakob
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658413mohammad@pknp.gov.my

 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 7 / 10     Total Records :  144

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510