Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
91.Nor Azlin binti Ahmad
(Unit Audit Dalam)
09-5658442azlin@pknp.gov.my

92.Nor Azlina binti Ismail
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658410norazlina@pknp.gov.my

93.Nor Hidayah binti Abdul Bari
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658436nor_hidayah@pknp.gov.my

94.Nor Juhaida binti Mohd Idris
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658597juhaida@pknp.gov.my

95.Noraddlin binti Zainal Abidin
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658402noraddlin@pknp.gov.my

96.Noraini binti Misran
(Pejabat Ketua Eksekutif)
 019-9505599norainimisran@pknp.gov.my

97.Norashikin binti Abd Jalil
(PKNP Mineral Industries Sdn.Bhd)
09-5658436norashikin@pknp.gov.my

98.Norazlizai binti Aziz
(Bahagian Teknik)
09-5658462norazlizai@pknp.gov.my

99.Nordayana binti Mohd Faisal
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658491nordayana@pknp.gov.my

100.Norisah binti Hitam
(Bahagian ICT)
09-5658551norisah@pknp.gov.my

101.Norizan binti Ab Aziz
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658517norizan@pknp.gov.my

Bercuti
102.Nornazirah binti Abdullah
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658590nornazirah@pknp.gov.my

103.Norzaini binti Ahmad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658408norzaini@pknp.gov.my

104.Nur Afiqah binti Haballah
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658437afiqah@pknp.gov.my

105.Nur Emi Syazwani binti Mohd Nadzri
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658424syazwani@pknp.gov.my

 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 7 / 10     Total Records :  146

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510