Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
91.Nur Afiqah binti Haballah
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658437afiqah@pknp.gov.my

gambar_staff
92.Nur Afiqah binti Yusof
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
 -nurafiqahyusof@pknp.gov.my

gambar_staff
93.Nur Amalina binti Shamsul Anuar
(Bahagian Kewangan)
09-5658542amalinashamsul92@gmail.com

gambar_staff
94.Nur Emi Syazwani binti Mohd Nadzri
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658424syazwani@pknp.gov.my

gambar_staff
95.Nur Haniza binti Abdul Hamid
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658407nurhaniza@pknp.gov.my

gambar_staff
96.Nur Khairul Bariyah binti Mahmud
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658405bariyah@pknp.gov.my

gambar_staff
97.Nursyazulwani bt Dzulkefly
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658589wani@pknp.gov.my

gambar_staff
98.Nurul Aishah binti Shibroman Maisib
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658405aishah@pknp.gov.my

gambar_staff
99.Nurul Alia binti Zainudin
(Unit Audit Dalam)
09-5658446alia@pknp.gov.my

Bertugas DiLuar Daerah
gambar_staff
100.Nurul Aqilah binti Abd Rahim
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658407aqilah@pknp.gov.my

gambar_staff
101.Nurul Diana binti Anayan
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658504nuruldiana@pknp.gov.my

gambar_staff
102.Nurul Fatana binti Abdul Patah
(Bahagian Perindustrian)
09-5658562nurulfatana@pknp.gov.my

gambar_staff
103.Nurul Hidayah binti Sahak
(Bahagian Kewangan)
09-5658531nurul_hidayah@pknp.gov.my

gambar_staff
104.Qisti Hilmi bin Johari
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658457qisti@pknp.gov.my

gambar_staff
105.Rahmat bin Hussin
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658520rahmat@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 7 / 10     Total Records :  141

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510