Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


borang aduan

eMemo kepada Md Daud bin Abdul Rahman / Pegawai Tadbir (Pengurus)
   
Nama : 
No. Kad Pengenalan :  digit belum diisi
(Maximum digit: 12) (cth: 801231065152)
Email :  (cth: abc@xyz.com)
  Alamat Surat Menyurat : 
Telefon Rumah : 
Telefon Pejabat : 
No. Fax : 
Tajuk Memo : 
Kandungan Memo : 
Anda telah masukkan patah perkataan
Tarikh :  20-09-2018
Lampiran Fail : 
(sekiranya ada) 
File 1:
(Maximum Attachment Size: 52,428,800 bytes)
 
 
nota* merah : mesti di penuhkan
  biru : salah satu mesti dipenuhkan
 


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
1.Dato Indera Abdul Rahim bin Mohd Ali
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658500darma@pknp.gov.my

2.Dato Khalijah binti Abdul Malek
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658505khalijahmalek@pknp.gov.my

3.Datin Noraskin binti Jamaludin
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658420noraskin@pknp.gov.my

4.Abdul Azim bin Arshad
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658583azim@pknp.gov.my

5.Abdul Majid bin Muda
(Bahagian Teknik)
09-5658465majid@pknp.gov.my

6.Abdul Nasir bin Abdul Manan
(Bahagian Perindustrian)
09-5658565nasir@pknp.gov.my

Bertugas DiLuar Daerah
7.Abdul Rahaman bin Abd Rani
(Bahagian Teknik)
09-5658466rahaman@pknp.gov.my

8.Ahmad Bahrurrazzi bin Abas
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658590razzi@pknp.gov.my

9.Ahmad Ghulamuddin bin A Ghani
(Unit Audit Dalam)
09-5658532ghulamuddin@pknp.gov.my

10.Ahmad Nur Azrul bin Che Rezali
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658454azrulrezali@pknp.gov.my

Bertugas DiLuar Daerah
11.Aimi Syazana binti Ahmad
(Bahagian ICT)
09-5658554aimi_syazana@pknp.gov.my

Bercuti
12.Aloha binti Mohd Zain
(Bahagian Kewangan)
09-5658535aloha@pknp.gov.my

13.Anis Darwina binti Mohamad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658414anisdarwina@pknp.gov.my

14.Azis bin Muhamad
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658452azis@pknp.gov.my

Bertugas DiLuar Daerah
15.Azlina binti Mohamad
(Bahagian Teknik)
09-5658467azlina@pknp.gov.my

 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 1 / 10     Total Records :  144

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510