Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
136.Fauzi bin Jusoh
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658457fauzi@pknp.gov.my

137.Mohd Azrulshazuan bin Mohd Raffi
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658455mohdazrulshazuan@pknp.gov.my

138.Mohd Razif bin Abdul Malek
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658450razif@pknp.gov.my

139.Muhammad Jabrul Akmal bin Mat Yahya
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658453jabrul@pknp.gov.my

140.Roos Liza binti Mat Rameli
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658451roosliza@pknp.gov.my

141.Saadon bin Mohamad
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658458saadon@pknp.gov.my

142.Salina binti Ibrahim
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658456salina@pknp.gov.my

143.Norashikin binti Abd Jalil
(PKNP Mineral Industries Sdn.Bhd)
09-5658436norashikin@pknp.gov.my

144.Rahmat bin Hussin
(Rumpun Timur Sdn.Bhd.)
09-5658433rahmat@pknp.gov.my

 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Page : 10 / 10     Total Records :  144

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510