Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
16.Fadila binti Abdul Khalid
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658582fadila@pknp.gov.my

gambar_staff
17.Faridah binti Mohamed Sidek
(Unit Perancangan Strategik)
09-5658521faridahsidek@pknp.gov.my

gambar_staff
18.Fatimatuzaharah binti Abdul Shukor
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658472fatimatuzaharah@pknp.gov.my

gambar_staff
19.Fauziah binti Abd Ghaffar
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658594fauziah@pknp.gov.my

gambar_staff
20.Hafifazlin binti Mohd Kenali
(Unit Perancangan Strategik)
09-5658523hafifazlin@pknp.gov.my

gambar_staff
21.Hairil Izzat Bin Abd Razak
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658458hairilizzat@pknp.gov.my

gambar_staff
22.Hasnah binti Hamid
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658461hasnah@pknp.gov.my

gambar_staff
23.Intan Norhaslinda binti Yaziz
(Bahagian Kewangan)
09-5658538intannorhaslinda@pknp.gov.my

gambar_staff
24.Intan Nur Syafiqah binti Ishak
(Bahagian Kewangan)
09-5658543nursyafiqah@pknp.gov.my

gambar_staff
25.Ismail bin Mustafar
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658507ismail@pknp.gov.my

gambar_staff
26.Ismawati binti Ismail
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658425ismawati@pknp.gov.my

gambar_staff
27.Issma Rohaizad bin Abdul Wahab
(Bahagian Teknik)
09-5658463issmarohaizad@pknp.gov.my

gambar_staff
28.Izzati binti Ibrahim
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658414izzati@pknp.gov.my

gambar_staff
29.Jamsari bin Mohammad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658491jamsari@pknp.gov.my

gambar_staff
30.Junainah binti Idris
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658423junainah@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 2 / 10     Total Records :  148

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510