Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
31.Khairil Amri bin Aziz
(Bahagian Perindustrian)
09-5658569khairil@pknp.gov.my

gambar_staff
32.Khairul Amir bin Abdul Mubin
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658491khairulamir@pknp.gov.my

gambar_staff
33.Liza binti Omar
(Unit Audit Dalam)
09-5658440liza@pknp.gov.my

gambar_staff
34.Maisarah binti Mokhtar
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658506maisarah@pknp.gov.my

gambar_staff
35.Majdah Binti Mohd Yusof
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658422majdah@pknp.gov.my

gambar_staff
36.Marlia binti Osman
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658452marlia@pknp.gov.my

gambar_staff
37.Mazlina binti Mohidin
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658597mazlinamohidin@pknp.gov.my

gambar_staff
38.Mazlina binti Razalli
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658591mazlinar@pknp.gov.my

gambar_staff
39.Md Daud bin Abdul Rahman
(Bahagian Perindustrian)
09-5658560daud@pknp.gov.my

gambar_staff
40.Mohamad Aliff bin Mohamad Arjunaidi
(Bahagian Kewangan)
09-5658540aliff@pknp.gov.my

gambar_staff
41.Mohamad Amirul bin Hanzah
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658473amirul@pknp.gov.my

gambar_staff
42.Mohamad Hasri bin Ramli
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658593hasri@pknp.gov.my

gambar_staff
43.Mohamad Hasrizal bin Hasim
(Bahagian Teknik)
09-5658460hasrizal@pknp.gov.my

gambar_staff
44.Mohamad Rafe bin Meon
(Bahagian Kewangan)
09-5658537rafe@pknp.gov.my

gambar_staff
45.Mohammad Amran bin Abdullah
(Bahagian Kewangan)
09-5658539amran@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 3 / 10     Total Records :  148

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510