Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
46.Mohammad Norhafizie bin Suhaimi
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658592mohammadnorhafizie@pknp.gov.my

gambar_staff
47.Mohd Adib bin Ali
(Bahagian Perindustrian)
09-5658562adib@pknp.gov.my

Bercuti
gambar_staff
48.Mohd Azrulshazuan bin Mohd Raffi
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658455mohdazrulshazuan@pknp.gov.my

gambar_staff
49.Mohd Fahmi Bin Abdul Ghani
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658512fahmi@pknp.gov.my

gambar_staff
50.Mohd Faizal bin Jaafar
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658500faizal@pknp.gov.my

gambar_staff
51.Mohd Firdaus bin Abdul Hamid
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658514mohd_firdaus@pknp.gov.my

gambar_staff
52.Mohd Fuady bin Abdul Rahin
(Bahagian Teknik)
09-5658468mohdfuady@pknp.gov.my

gambar_staff
53.Mohd Hanafi bin Mohamad
(Bahagian Kewangan)
09-5658538hanafi@pknp.gov.my

gambar_staff
54.Mohd Ibrahim bin Hashim
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658510ibrahim@pknp.gov.my

gambar_staff
55.Mohd Izzat Farhan bin Dzulkufli
(Bahagian Teknik)
09-5658466izzat.farhan.1991@gmail.com

gambar_staff
56.Mohd Lizam bin Jemail
(Bahagian ICT)
09-5658552mohdlizam@pknp.gov.my

gambar_staff
57.Mohd Mutawalli Syah bin Huzi
(Bahagian Kewangan)
09-5658540mohdmutawallisyah@gmail.com

gambar_staff
58.Mohd Noor Fittri bin Ibrahim
(Bahagian Perindustrian)
09-5658566fittri@pknp.gov.my

gambar_staff
59.Mohd Raffi bin Embong
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658491raffi@pknp.gov.my

gambar_staff
60.Mohd Razif bin Abdul Malek
(Unit Pemantauan Perniagaan)
09-5658430razif@pknp.gov.my

gambar_staff
 
<< PREV1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 4 / 10     Total Records :  148

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510