Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
1.Dato Indera Abdul Rahim bin Mohd Ali
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658500darma@pknp.gov.my

Bertugas DiLuar Daerah
2.Dato Khalijah binti Abdul Malek
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658505khalijahmalek@pknp.gov.my

3.Ismail bin Mustafar
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658507ismail@pknp.gov.my

4.Jamaliah binti Abdul Kadir
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658501jamaliah@pknp.gov.my

5.Maisarah binti Mokhtar
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658506maisarah@pknp.gov.my

6.Mohd Zikri bin Ramli
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658413mohdzikri@pknp.gov.my

7.Muhammad Khusmawi bin Siyatno
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658413khusmawi@pknp.gov.my

8.Noraini binti Misran
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-56580noraini@pknp.gov.my

9.Nordayana binti Mohd Faisal
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658504nordayana@pknp.gov.my

10.Rohana binti Abdul Razak
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-56580rohana@pknp.gov.my

11.Zulkifley bin Abidin
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658413zulkifley@pknp.gov.my

12.Abdul Azim bin Arshad
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658583azim@pknp.gov.my

13.Abdul Wahab bin Mat Sham
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658595wahab@pknp.gov.my

Bercuti
14.Ahmad Bahrurrazzi bin Abas
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658590ahmadrazzi23@gmail.com

15.Baharudin bin Ismail
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658593baharudin.ismail@pknp.gov.my

 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 1 / 10     Total Records :  144

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510