Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:


email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
1.Ahmad Sabri bin Hussin
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658503sabri.hussin@pknp.gov.my

2.Dato Abdul Rahim bin Mohd Ali
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658500darma@pknp.gov.my

3.Dato Khalijah binti Abdul Malek
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658505khalijahmalek@pknp.gov.my

Bercuti
4.Faridah binti Mohd Yusoff
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-56580faridah.my@pknp.gov.my

Bercuti
5.Ismail bin Mustafar
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658507ismail@pknp.gov.my

6.Jamaliah binti Abdul Kadir
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658501jamaliah@pknp.gov.my

7.Maisarah binti Mokhtar
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658506maisarah@pknp.gov.my

Bercuti
8.Mohd Zikri bin Ramli
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658594mohdzikri@pknp.gov.my

9.Muhammad Khusmawi bin Siyatno
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-56580khusmawi@pknp.com

10.Nor Atikah binti Nawai
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-56580atikah@pknp.gov.my

11.Noraini binti Misran
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-56580noraini@pknp.gov.my

Bercuti
12.Norashikin binti Abd Jalil
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658436norashikin@pknp.gov.my

13.Nordayana binti Mohd Faisal
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658504nordayana@pknp.gov.my

14.Rohana binti Abdul Razak
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-56580rohana@pknp.gov.my

15.Suderman bin Mohamad Yasin
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658594suderman@pknp.gov.my

 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 NEXT >>
Page : 1 / 11     Total Records :  161

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : 6+09 5658588 Fax : 6+09 5130510