Anda boleh menghubungi Pengurus Hal Ehwal Korporat kami:
gambar_staff

email kepada PEGAWAI PR

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada PENGENDALI KANDUNGAN PORTAL
gambar_staff email kepada PENGENDALI SISTEM PORTAL


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon,emel atau eMemo. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
1.Datin Noraskin binti Jamaludin
(Pejabat Ketua Eksekutif)
09-5658503noraskin@pknp.gov.my

gambar_staff
2.Abdul Azim bin Arshad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658409azim@pknp.gov.my

gambar_staff
3.Abdul Majid bin Muda
(Bahagian Teknik)
09-5658465majid@pknp.gov.my

gambar_staff
4.Abdul Rahaman bin Abd Rani
(Bahagian Teknik)
09-5658466rahaman@pknp.gov.my

gambar_staff
5.Ahmad Bahrurrazzi bin Abas
(Bahagian Pemasaran & Pengurusan Harta)
09-5658590razzi@pknp.gov.my

gambar_staff
6.Ahmad Nur Azrul bin Che Rezali
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658453azrulrezali@pknp.gov.my

gambar_staff
7.Aimi Syazana binti Ahmad
(Bahagian ICT)
09-5658554aimi_syazana@pknp.gov.my

gambar_staff
8.Anis Darwina binti Mohamad
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658403anisdarwina@pknp.gov.my

gambar_staff
9.Azis bin Muhamad
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658450azis@pknp.gov.my

gambar_staff
10.Azlina binti Mohamad
(Bahagian Teknik)
09-5658467azlina@pknp.gov.my

gambar_staff
11.Baharudin bin Ismail
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658413baharudin@pknp.gov.my

gambar_staff
12.Che Nor Shamsina Che Yahya
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658515shamsina@pknp.gov.my

gambar_staff
13.Dazafirah binti Abdul Samat
(Bahagian ICT)
09-5658556dazafirah@pknp.gov.my

gambar_staff
14.Dhaleazafarina binti Md Zabani
(Bahagian Perindustrian)
09-5658563dhalea@pknp.gov.my

gambar_staff
15.Dino Rizal bin Kamaruzzaman
(Bahagian Kewangan)
09-5658530dino@pknp.gov.my

gambar_staff
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 NEXT >>
Page : 1 / 10     Total Records :  148

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510