Anda boleh menghubungi Pegawai Komunikasi Korporat kami:
gambar_staff

email kepada Pegawai Komunikasi Korporat

atau Pengendali Portal kami:
gambar_staff email kepada Pengendali Kandungan Portal
gambar_staff email kepada Pengendali Sistem Portal


Atau anda juga boleh menghubungi pegawai/kakitangan kami melalui telefon atau emel. Carian boleh dilaksanakan dengan menaipkan nama atau sebahagian nama pegawai/kakitangan berkaitan, sistem kami akan membuat carian untuk anda.

Selamat melayari laman kami dengan selesa.
 
 Nama Kakitangan:   atau
 Bahagian:    
          
Bil Nama Telefon Emel/Status  
1.Muhammad Solehudeen bin M Shukri
(Bahagian Teknik)
 -solehudeen.md@gmail.com

gambar_staff
2.Dato Mohd Faizal bin Jaafar
(Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)
09-5658500faizal@pknp.gov.my

gambar_staff
3.Datin Noraskin binti Jamaludin
(Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)
09-5658503noraskin@pknp.gov.my

gambar_staff
4.Mohd Razif bin Abdul Malek
(Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)
09-5658505razif@pknp.gov.my

gambar_staff
5.Mohamad Hasrizal bin Hasim
(Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)
09-5658460hasrizal@pknp.gov.my

gambar_staff
6.Nor Azilah binti Abdul Aziz
(Bahagian ICT)
09-5658550azilah.aziz@pknp.gov.my

gambar_staff
7.Mohd Ibrahim bin Hashim
(Bahagian Hal Ehwal Korporat)
09-5658510ibrahim@pknp.gov.my

gambar_staff
8.Dino Rizal bin Kamaruzzaman
(Bahagian Kewangan)
09-5658530dino@pknp.gov.my

gambar_staff
9.Nasry bin Kassim
(Bahagian Pembangunan Komuniti & Keusahawanan)
09-5658470nasry@pknp.gov.my

gambar_staff
10.Salwa binti Mohd Kasim
(Bahagian Khidmat Perundangan)
09-5658420salwa@pknp.gov.my

gambar_staff
11.Nooremi binti Musa
(Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia)
09-5658400nooremi@pknp.gov.my

gambar_staff
12.Azis bin Muhamad
(Bahagian Pembangunan Hartanah)
09-5658450azis@pknp.gov.my

gambar_staff
13.Rahmat bin Hussin
(Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)
09-5658430rahmat@pknp.gov.my

gambar_staff
14.Liza binti Omar
(Unit Audit Dalam)
09-5658440liza@pknp.gov.my

gambar_staff
15.Marlia binti Osman
(Unit Pengurusan Kualiti, Risiko & Integriti)
09-5658520marlia@pknp.gov.my

gambar_staff
 
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 NEXT >>
Page : 1 / 11     Total Records :  152

Anda juga boleh menghubungi kami seperti alamat di bawah :
Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tingkat 16, Kompleks Teruntum, 25000 Kuantan, Pahang
Hakcipta Terpelihara 2007 Perbadanan Kemajuan Negeri Pahang
Tel : +609 5658588 Fax : +609 5130510